KNZV vereniging Noord Oost

AANGESLOTEN BIJ HET KONINKLIJK NEDERLANDS ZANGERSVERBOND

Aangesloten koren

Plaats   Koornaam   Website
Almelo   Almelo's Mannenkoor   www.almelosmannenkoor.nl
Almelo   Overijssels Byzantijns Mannenkoor   www.obmk.nl
Assen   Asser Mannenkoor   www.assermannenkoor.nl
Borne   Borns Kleinkoor   www.bornskleinkoor.nl
Coevorden   Coevorder Mannenkoor   www.coevordermannenkoor.nl
De Wijk   MK Wijker Kunst   www.wijkerkunst.nl
Denekamp   Denekamps Mannenkoor   www.denekampsmannenkoor.nl
Emmen   DMK Dubbel Vier   www.dubbelvieremmen.nl
Emmen   Emmens Mannenkoor   www.emmensmannenkoor.nl
Enschede   Sempre Cresendo   www.semprecrescendo.com
Enschede   Vocaal Ensemble "De Troubadours"   www.detroubadours.nl
Genemuiden   Anders dan Normaal   www.andersdannormaal.nl
Glanerbrug   Mannenkoor "De Brugger Zangers"   www.debruggerzangers.nl
Goor   Goors Mannenkoor   www.goorsmannenkoor.nl
Goor   Het Goors Schlagerkoor   www.hetgoorseschlagerkoor.nl
Groningen   Kon. Mannenkoor Gruno   www.grunomannenkoor.nl
Hasselt   Hasselt's Mannenkoor   www.hethasseltsmannenkoor.nl
Heino   Heino's Mannenkoor   www.heinosmannenkoor.nl
Hengelo   Koninklijk Hengelo's Mannenkoor   www.khmk.nl
Hengelo   Twents Byzantijns Koor   www.twentsbyzantijnskoor.nl
Losser   Het Martinikoor   www.martinikoor.nl
Losser   Requiem Ensemble   www.requiemensemble.nl
Markelo   Markelo's Mannenkoor   www.markelosmannenkoor.nl
Meppel   Meppeler Mannenkoor   www.meppelermannenkoor.nl
Nijverdal   Nijverdal's Mannenkoor   www.nijverdalsmannenkoor.nl
Oldenzaal   Oldenzaal's Mannenkoor   www.oldenzaalsmannenkoor.nl
Raalte   Heeren van Salland met Dame   www.deheerenvansalland.nl
Rijssen   Rijssens Mannenkoor   www.rijssensmannenkoor.nl
Rijssen   Vocaal Ensemble "Twente Zangers"   www.twentezangers.nl
Ruinen   MK De Geuzezingers   www.geuzingers.nl
Terschelling   West Aleta Singers   www.westaletasingers.nl
Wierden   Algemeen Wierdens Mannenkoor   www.algemeenwierdensmannenkoor.nl
Winschoten   Winschoter Mannenkoor   www.winschotermannenkoor.nl
Zwolle   Groot Mannenkoor Zwolle   www.grootmannenkoorzwolle.nl
Zwolle   IJssellands Politie Mannenkoor   www.politiemannenkoorzwolle.nl

 

Correspondentie naar: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.